Вторник, 22.10.2019, 09:36
Приветствую Вас Гость

Торгово - промышленный портал

 "Промтехснаб"

Главная » 2013 » Август » 29 » Чи можна придбавати товар у єдиноподатника групи ІІІ та чи потрібно укладати письмовий договір купівлі-продажу
11:47
Чи можна придбавати товар у єдиноподатника групи ІІІ та чи потрібно укладати письмовий договір купівлі-продажу

Підприємство закуповує оргтехніку в контрагента, який є платником єдиного податку групи ІІІ. Чи існують законодавчі обмеження щодо закупівлі в нього товарів? Чи потрібно укладати з єдиноподатником договір купівлі-продажу?
Щодо можливості купівлі оргтехніки в приватного підприємця — платника єдиного податку групи ІІІ, то чинне законодавство не містить жодних обмежень у здійсненні таких операцій.
Відповідно до статті 208 Цивільного кодексу України (ЦК) у письмовій формі слід вчиняти правочини: між юрособами; між фізособою та юрособою, крім випадків, передбачених частиною першою статті 206 ЦК; фізосіб між собою на суму більшу за 20 нмдг, крім правочинів, передбачених частиною першою статті 206 ЦК; інші правочини, щодо яких законом встановлена письмова форма.
Юридичній особі, що сплатила за товари та послуги на підставі усного правочину з другою стороною, видається документ, що підтверджує підставу сплати та суму одержаних грошових коштів (ст. 206 ЦК).
Як видно, обов’язкової вимоги до укладання договору в письмовій формі у цьому випадку законодавство не містить. Проте їх краще укладати, оскільки вони містять важливі умови, а саме строки поставки, ціну, кількість товарів, штрафні санкції тощо.
Джерело: ГОЛОВБУХ24
Просмотров: 274 | Добавил: Сентябрь | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Август 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Погода
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Цены на топливо
Статистика

Архив записей
Rambler's Top100
Copyright MyCorp © 2019 |