Вторник, 15.10.2019, 14:46
Приветствую Вас Гость

Торгово - промышленный портал

 "Промтехснаб"

Главная » 2013 » Май » 30 » Наемный работник частного предпринимателя уходит в декретный отпуск. Как платить ЕСВ в данном случае?
14:20
Наемный работник частного предпринимателя уходит в декретный отпуск. Как платить ЕСВ в данном случае?
Я – приватний підприємець, платник єдиного податку. Мій найманний працівник йде в декретну відпустку. Як сплачувати єдиний соціальний внесок у даному випадку?

Відповідно до п. 1 ст. 7 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” від 08.07.10 р. № 2464-VI єдиний внесок нараховується на суму нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами. Оскільки працівник, який перебуває в декретній відпустці, зазвичай не отримує зарплатних виплат або виплат за цивільно-правовими договорами, то база для нарахування єдиного внеску відсутня. Тобто в цьому випадку єдиний внесок не нараховують і не сплачують.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області


По материалам: Частный предприниматель
Просмотров: 492 | Добавил: Сентябрь | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Май 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Цены на топливо
Статистика

Архив записей
Rambler's Top100
Copyright MyCorp © 2019 |