Понедельник, 20.05.2019, 23:50
Приветствую Вас Гость

Торгово - промышленный портал

 "Промтехснаб"

Главная » 2015 » Апрель » 07

 

За якою формою та який порядок подання уточнюючого податкового розрахунку за ф. 1ДФ?

   

    Форма та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4.

    

     Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податкові розрахунки подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до податкового агента.

   

     Коригування показників ... Читать дальше »

Просмотров: 275 | Добавил: Сентябрь | Дата: 07.04.2015 | Комментарии (0)

 

 Специалисты ГФСУ разъяснили: датой возникновения налогового обязательства является дата выдачи документа о соответствии переоборудованного автомобиля требованиям безопасности дорожного движения.

   

    Владелец автомобиля уплачивает акцизный налог не позднее даты подачи документов для регистрации (перерегистрации)  автомобиля в орган внутренних дел Украины (которому он обязан предъявить квитанцию или платежное поручение об уплате налога).

   

    Декларацию акцизного налога подают ежемесячно не позднее 20 числа следующего месяца контролирующему органу по месту регистрации.

   

    Налог рассчитывают по ставкам, определенным в пп. 215.3.5.1 Налогового Кодекса Украины.

   

    Если документ о соответствии переоборудованного автомобиля требованиям безопасности дорожного движения ... Читать дальше »

Просмотров: 116 | Добавил: Сентябрь | Дата: 07.04.2015 | Комментарии (0)

 

Відповідно до прийнятого Закону України від 02 березня 2015 №211-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України” (далі – Закон №211) внесено доповнення підпунктом 1.7 до пункту 161 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (далі – Кодекс), яким тимчасово запроваджено військовий збір.

   

    Зокрема, згідно з п.п. 1.7. “Звільняються від оподаткування збором доходи, що згідно з розділом IV Кодексу не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб (не підлягають оподаткуванню, оподатковуються за нульовою ставкою), крім доходів, зазначених у підпунктах 165.1.2, 165.1.18, 165.1.25, 165.1.51, 165.1.52 пункту 165.1 статті 165 Кодексу”.

   

    Оскільки, підпунктом 165.1.36 пункту 165.1 статті 165 Кодексу встановлено що, дохід фізичної особи – підприємця, з якого сплачується єдиний податок згідно із спрощено ... Читать дальше »

Просмотров: 163 | Добавил: Сентябрь | Дата: 07.04.2015 | Комментарии (0)

 

 Право на припинення сплати авансових внесків з податку на прибуток у разі неотримання прибутку або отримання збитку за підсумками І кварталу звітного (податкового) року передбачалося абзацом дев’ятим пункту 57.1 Податкового кодексу України (ПК) у редакції, що діяла до 01.01.2015.

   

    Із нової редакції п. 57.1 ПК норму щодо можливості припинення сплати авансових внесків у зв’язку з неотриманням за підсумками І кварталу звітного (податкового) року прибутку або отримання збитку вилучено.

   

    Отже, нараховані щомісячні авансові внески у декларації за 2014 рік платник сплачує у березні 2015 року – травні 2016 року.

   

    Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, підкатегорія 101.21

 

 

По материалам: Головбух24

Просмотров: 96 | Добавил: Сентябрь | Дата: 07.04.2015 | Комментарии (0)

 

Лист ДФС від 25.02.2013 № 203/10/15-120

   

    Податківці роз’яснили, що внесення основних засобів до статутного капіталу в обмін на корпоративні права передбачає негрошову форму розрахунків, що є підставою для анулювання свідоцтва платника єдиного податку.

   

    Як наголошують податківці, для інвестора-єдиноподатника передача основних засобів як внеску до статутного капіталу є продажем цього активу в обмін на інший актив ― корпоративні права. А отримання таких корпоративних прав не є грошовою формою розрахунків, що суперечить вимогам пункту 291.6 Податкового кодексу України.

 

 

По материалам: Головбух24

Просмотров: 100 | Добавил: Сентябрь | Дата: 07.04.2015 | Комментарии (0)

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Апрель 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Погода
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Цены на топливо
Статистика

Архив записей
Rambler's Top100
Copyright MyCorp © 2019 |