Понедельник, 18.11.2019, 19:58
Приветствую Вас Гость

Торгово - промышленный портал

 "Промтехснаб"

Главная » 2015 » Июнь » 25

 

Яка дата отримання отримувачем (покупцем) розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної зазначається в графі 7 таблиць 1, 2 та 3 додатку 1 (Д1) до податкової декларації з ПДВ?

   

    Згідно з п.п. 9 п. 3 та п.п. 5 п. 4 розд. V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 № 966, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.10.2014 за № 1267/26044, (далі – наказ № 966) подання додатку 1 до податкової декларації з ПДВ «Розрахунок коригування сум податку на додану вартість до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1)» (далі – додаток 1 до декларації) є обов’язковим при заповненні рядків 8.1 – 8.2.3, 8.4 – 8.4.2, 16.1 – 16.1.6 податкової декларації з ПДВ.

    

     Відпові ... Читать дальше »

Просмотров: 260 | Добавил: Сентябрь | Дата: 25.06.2015 | Комментарии (0)

  Якщо при отриманні покупцем товарів встановлено їх нестачу понад норми природного убутку і постачальника про це повідомлено, то постачальник має скласти розрахунок коригування до відповідної податкової накладної та направити його покупцю, якщо визнає претензію покупця щодо такої нестачі та не прийме рішення про передання кількості товару, якої не вистачає.
   
   На підставі розрахунку коригування постачальник (продавець) товарів/послуг здійснює коригування податкових зобов’язань, а отримувач (покупець) — коригування податкового кредиту.
    

Просмотров: 140 | Добавил: Сентябрь | Дата: 25.06.2015 | Комментарии (0)

На вопрос, может ли налоговая накладная оформляться одним лицом, а регистрироваться в Едином реестре налоговых накладных другим, налоговики в письме от 09.06.2015 г. № 11999/6/99-99-19-01-01-15 ответили следующее.

 

В соответствии с п. 201.1 Налогового кодекса Украины налогоплательщик обязан предоставить покупателю (получателю) налоговую накладную, составленную в электронной форме с соблюдением условия относительно регистрации в порядке, опред ... Читать дальше »

Просмотров: 152 | Добавил: Сентябрь | Дата: 25.06.2015 | Комментарии (0)

С 1 октября чиновники будут обязаны сами получать нужные им справки и прочие документы, как это делается в цивилизованном мире.

Первый заместитель министра юстиции Украины Наталья Севостьянова на заседании коллегии Минюста заявила следующее.

 

«С 1 октября 2015 года ни один государственный орган не будет иметь права требовать ... Читать дальше »

Просмотров: 190 | Добавил: Сентябрь | Дата: 25.06.2015 | Комментарии (0)

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує.

 

Пунктом 48.2 статті 48 Податкового кодексу України від 02.12.2010  №2755-VI з внесеними змінами та доповненнями (далі – Кодекс) визначено, що обов’язкові реквізити – це інформація, яку повинна містити форма податкової декларації та за відсутності якої документ втрачає визначений цим Кодексом статус із настанням передбачених законом юридичних наслідків.

 

Перелік обов’язкових реквізитів, які повинна містити податкова декларація, наведений у пункті 48.3 статті 48 Кодексу, а  саме це є:

 

- тип документа (звітний, уточнюючий, звітний новий);

 

- звітний (податковий) період, за який подається податкова декларація;

 

- звітний (податковий) період, що уточнюється (для уточнюючого розрахунку);

 

- повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) платника податків зг ... Читать дальше »

Просмотров: 210 | Добавил: Сентябрь | Дата: 25.06.2015 | Комментарии (0)

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Июнь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Цены на топливо
Статистика

Архив записей
Rambler's Top100
Copyright MyCorp © 2019 |