Четверг, 24.10.2019, 02:52
Приветствую Вас Гость

Торгово - промышленный портал

 "Промтехснаб"

Главная » 2012 » Май » 29 » Проценти банку не включаються до доходу «єдиноподатника»
20:54
Проценти банку не включаються до доходу «єдиноподатника»
Яким податком обкладаються пасивні доходи у вигляді процентів банку (пп. 1 п. 292.1 ст. 292 ПКУ), що надійшли на розрахунковий рахоное ФОП —платника ЄП 3-ї групи та в якому звіті ці доходи відображають?
Згідно з п. 292.1 ст. 292 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI (зі змінами та доповненнями) доходом платника єдиного податку для фізичної особи — підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду у грошовій формі (готівковій та/або безготівковій), матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізособою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати та відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого і нерухомого майна, яке належить на праві власності фізособі та використовується в її господарській діяльності.
Джерело: «Черговий по країні» — діалог податківців Київщини з платниками податків
Просмотров: 384 | Добавил: Сентябрь | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Май 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Погода
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Цены на топливо
Статистика

Архив записей
Rambler's Top100
Copyright MyCorp © 2019 |