Четверг, 24.10.2019, 02:42
Приветствую Вас Гость

Торгово - промышленный портал

 "Промтехснаб"

Главная » 2013 » Август » 26

Підкажіть, будь-ласка, до якого бюджету фізична особа підприємець на загальній системі оподаткування повинна перераховувати податок з доходів фізичних осіб, які виплачені найманим працівникам, якщо у такої фізичної особи – підприємця є декілька підрозділів, які знаходяться в різних територіальних одиницях?
Відповідь: Згідно з підпунктом 14.1.180 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України податковий агент щодо податку на доходи фізичних осіб - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента - юридичної особи, інвестор (оператор) за угодою про розподіл продукції, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі) зобов’язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок, передбачений р. IV Податкового кодексу України, до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що ... Читать дальше »
Просмотров: 353 | Добавил: Сентябрь | Дата: 26.08.2013 | Комментарии (0)


Підкажіть, будь-ласка, до якого бюджету фізична особа підприємець на загальній системі оподаткування повинна перераховувати податок з доходів фізичних осіб, які виплачені найманим працівникам, якщо у такої фізичної особи – підприємця є декілька підрозділів, які знаходяться в різних територіальних одиницях?

Відповідь: Згідно з підпунктом 14.1.180 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України податковий агент щодо податку на доходи фізичних осіб - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента - юридичної особи, інвестор (оператор) за угодою про розподіл продукції, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі) зобов’язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок, передбачений р. IV Податкового кодексу України, до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, ... Читать дальше »
Просмотров: 300 | Добавил: Сентябрь | Дата: 26.08.2013 | Комментарии (0)


1. Постанова Нацбанку «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою». Складається з двох пунктів, один з яких стосується бізнесу, інший - потенційних покупців квартир і дорогих авто.
а) Бізнесу НБУ обмежив можливість розрахунків між собою готівкою не більше 10 тис. гривень протягом одного дня (це обмеження стосується і підприємців, тому ті, хто отримує зарплату, та відносяться до "спрощенців", тепер у разі перевищення 10-тисячного порогу отримуватимуть її частинами.)
б) Громадяни не зможуть розраховуватись готівкою за товари або іншу покупку вартістю більше 150 тис. гривень протягом одного дня.
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1109-13

2. Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм». Тепер до ціни імпортних легкових авто додаватиметься - 5,5 тис. гривень, а до ціни вантажівок і автобусів - 11 тис. гривен ... Читать дальше »
Просмотров: 181 | Добавил: Сентябрь | Дата: 26.08.2013 | Комментарии (0)


Підприємець орендує згідно з договором оренди торговельний зал площею 250 кв. м, а потім надає в суборенду торговельні місця по 10 кв. м кожне іншим підприємцям. Чи може підприємець бути на спрощеній системі оподаткування? Чи зобов’язаний підприємець реєструватися і платником ПДВ, якщо отримає дохід від платників ПДВ на суму, що перевищує 300 тис. грн.?
Відповідно до підпункту 291.5.3 Податкового кодексу України (ПК) не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи — підприємці, які надають в оренду житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 кв. м, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 кв. м. Така діяльність може провадитися виключно на загальній системі оподаткування.
Якщо у випадку, що розглядається, торговельний зал знаходиться у нежитловому приміщенні, то підприємець, що його орендує і надає в оренду, має право перебувати на спрощеній системі оподаткування.
Відповідно до вимог ... Читать дальше »
Просмотров: 213 | Добавил: Сентябрь | Дата: 26.08.2013 | Комментарии (0)

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Август 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Погода
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Цены на топливо
Статистика

Архив записей
Rambler's Top100
Copyright MyCorp © 2019 |