Четверг, 17.10.2019, 01:22
Приветствую Вас Гость

Торгово - промышленный портал

 "Промтехснаб"

Главная » 2013 » Декабрь » 04

Один із засновників ТОВ бажає продати свою частку товариству. При цьому він хоче отримати оплату основними засобами, що належать підприємству. Які наслідки цієї операції в податковому та бухгалтерському обліку?

ВІДПОВІДЬ: Перш ніж відповісти на запитання, розгляньмо юридичну основу операції, яку буде проведено.

... Читать дальше »

Просмотров: 290 | Добавил: Сентябрь | Дата: 04.12.2013 | Комментарии (0)

Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою – підприємцем на загальній системі оподаткування здійснюється відповідно до норм статті 177 Податкового кодексу України.

Фізичні особи – підприємці зобов’язані вести Книги обліку доходів та витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару.

У разі повернення товару, заповнення Книги можна здійснювати наступним чином.

У графі 3 з від’ємним знаком відображається сума коштів, яка підлягає виплаті покупцю за товар, що повертається. При цьому, для обліку товару, який повертається, у графі 5 доцільно одночасно відобразити його вартість за цінами придбання фізичною особою – підприємцем, а в графі 4 – реквізити документа, який підтверджує таке повернення (а ... Читать дальше »

Просмотров: 211 | Добавил: Сентябрь | Дата: 04.12.2013 | Комментарии (0)

ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що згідно з ч.1 ст. 177 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року №4495-VI зі змінами та доповненнями відповідно до положень Митного кодексу України та вимог, встановлених Кабінетом Міністрів України чи центральними органами виконавчої влади відповідно до їх повноважень, здійснюється знищення або руйнування окремих категорій товарів, зокрема:

1) лікарських і наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;

2) неякісної та небезпечної продукції;

3) військової, мисливської, спортивної вогнепальної зброї та боєприпасів до неї;

4) холодної і пневматичної зброї;

5) вибухових речовин;

6) спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозогінної та дратівної дії, засобів індивідуального захисту, засобів активної оборони та засобів для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів.

ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у ... Читать дальше »

Просмотров: 194 | Добавил: Сентябрь | Дата: 04.12.2013 | Комментарии (0)

Сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підприємцями за найманих працівників, у тому числі інвалідів або пенсіонерів за віком, здійснюється на загальних підставах згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, що платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, а також члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності.

Разом з цим, фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та є пенсіонерами за віком або інвалідами, звільняються від сплати єдиного вне ... Читать дальше »

Просмотров: 161 | Добавил: Сентябрь | Дата: 04.12.2013 | Комментарии (0)

Фахівці Головного управління Міндоходів у м. Києві інформують, що з нового року, платників єдиного податку очікує новація – приватним підприємцям, які бажають бути зареєстрованими, як платники єдиного податку та приватні підприємці, що вже перебувають на загальній системі оподаткування і бажають перейти на спрощену, отримувати свідоцтво платника єдиного податку не потрібно. Замість свідоцтва, з 01. 01. 2014 року вони можуть за бажанням, безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку.

Ці нововведення вводяться у відповідності зі змінами, внесеними Законом України №657 від 24.10.2013 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удоскон ... Читать дальше »

Просмотров: 176 | Добавил: Сентябрь | Дата: 04.12.2013 | Комментарии (0)

Газета «Частный предприниматель»

Плательщикам единого налога, которые не планируют менять систему налогообложения со следующего года не нужно подавать какое-либо заявление в орган Миндоходов.

Просмотров: 217 | Добавил: Сентябрь | Дата: 04.12.2013 | Комментарии (0)

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Декабрь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Погода
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Цены на топливо
Статистика

Архив записей
Rambler's Top100
Copyright MyCorp © 2019 |