Воскресенье, 20.10.2019, 11:59
Приветствую Вас Гость

Торгово - промышленный портал

 "Промтехснаб"

Главная » 2013 » Сентябрь » 5 » На какую дату возникают налоговые обязательства по НДС если покупателем по договору является бюджетное учреждение?
12:16
На какую дату возникают налоговые обязательства по НДС если покупателем по договору является бюджетное учреждение?
Згідно із п. 187.7 ст. 187 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами і доповненнями (далі - ПКУ), датою виникнення податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед бюджетом.
Отже, до дати надходження коштів на рахунок платника податків з рахунків Держказначейства або отримання відповідної компенсації такий платник не відображає податкові зобов'язання по ПДВ (не виписує податкову накладну).

Пропонуємо бюджетній установі сповістити своїх контрагентів щодо наведеної вище норми таким повідомленням:

ДО УВАГИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ І ВИКОНАВЦІВ!


Інститут ___________________ (ЄДРПОУ 77777777) є неприбутковою установою. Оплата за товари/ послуги постачальникам та виконавцям проводиться Інститутом виключно за рахунок бюджетних коштів з відповідного рахунку Державного казначейства України.

Датою виникнення податкових зобов'язань продавця при оплаті бюджетними коштами є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок або дата одержання відповідної компенсації в будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податків за його зобов'язаннями перед бюджетом (п. 187.7 Податкового кодексу України).

У листі від 25.10.11 р. № 4261/6/15-3415-04 ДПСУ роз'яснила: підтвердженням того, що товари/послуги оплачуються за рахунок бюджетних коштів, є наявність у договорі на постачання товарів/послуг умови, що оплата за поставленими товарами/послугами здійснюється з відповідного рахунку Державного казначейства України.

Таким чином, якщо бюджетна установа оплачує товари/послуги бюджетними коштами, у постачальника товарів (робіт, послуг) податкові зобов'язання виникають на дату їх оплати. Отже, податкова накладна має бути виписана постачальником по даті оплати за рахунок бюджетних коштів установи або по даті отримання відповідної компенсації.

Просимо ознайомитися з даним повідомленням та в подальшому виписувати податкові накладні виключно по даті оплати за рахунок бюджетних коштів установи.

По материалам ООО "КУЛЬТУРА ФИНАНСОВ"
Просмотров: 416 | Добавил: Сентябрь | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Сентябрь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Погода
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Цены на топливо
Статистика

Архив записей
Rambler's Top100
Copyright MyCorp © 2019 |