Понедельник, 18.11.2019, 20:01
Приветствую Вас Гость

Торгово - промышленный портал

 "Промтехснаб"

Главная » 2013 » Июнь » 06

На засіданні Уряду схвалено Постанову щодо затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, повідомляє прес-служба Держпідприємництва.
Фахівці Держпідприємництва опрацювали проект постанови, після чого документ було доопрацьовано редакційно та погоджено Головою Служби Михайлом Бродським.
Документ розроблено Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).
Так, пропонується чітко визначити та впорядкувати процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Це дозволить починати роботу новоутворених підприємств, використовувати підприємцями об’єкти нерухомості, а також орендувати будь-які приміщення без отримання відповідного дозволу органів пожежного нагляду, як було до цього часу. У проекті також запропоновано Форму такої Декларації.
Згід ... Читать дальше »
Просмотров: 187 | Добавил: Сентябрь | Дата: 06.06.2013 | Комментарии (0)


Предприниматель, оформивший свою деятельность на физическое лицо, и соответственно находящийся на общей системе налогообложения (т.е. не платит НДС), превысил денежный лимит операций в 300 тыс. грн.
Как будут начисляться штрафные санкции по НДС во время плановой проверки?
Согласно пункту 181.1 Налогового кодекса Украины (НК) предприниматель обязан получить свидетельство НДС, подтверждающее, что он платит установленный налог, в том случае, если общая сумма от операций, связанных с поставкой товаров или услуг (которые подлежат налогообложению согласно разделу V Налогового Кодекса Украины), превышает 300 тыс. грн в совокупности за последние 12 месяцев.
Регистрироваться нужно по месту жительства предпринимателя в налоговой службе. Однако если предприниматель является плательщиком единого налога, такая регистрация не нужна.
Пункт 183.2 НК предусматривает, что в случае обязательной регистрации лица плательщиком НДС, необходимо подать в налоговую службу заявление на регист ... Читать дальше »
Просмотров: 336 | Добавил: Сентябрь | Дата: 06.06.2013 | Комментарии (0)

Ухвала Харківського апеляційного адміністративного суду від 14.02.2013 №2а-8174/12/2070

Суд скасував рішення податкової щодо нарахування та сплати податкових зобов’язань з ПДВ з дня, наступного за граничним днем, встановленого для подання реєстраційної заяви як платника ПДВ.

На думку суду, доводи податкового органу про наявність у підприємства обов’язку з нарахування та сплати ПДВ у період, що перевірявся, є помилковими, оскільки:

- підприємство своєчасно подало до податкового органу реєстраційну заяву платника ПДВ за формою № 1-ПДВ (не пізніше 10-го числа календарного місяця, що настає за місяцем, у якому вперше перевищено граничний обсяг (300 тис. грн.) оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг відповідно до пунктів 183.1 та 183.2 Податкового кодексу України);

- як стало зрозуміло з матеріалів справи, у зв’язку з заповненням заяви № 1-ПДВ в порушення встановлених законодавством вимог розгляд заяви підприємства щодо реєстрації платником ПДВ в ... Читать дальше »
Просмотров: 202 | Добавил: Сентябрь | Дата: 06.06.2013 | Комментарии (0)

Миндоходов отметило, что должностное лицо налогового органа не может отказать в принятии налоговой декларации по каким-либо причинам, не определенным ст. 49 НКУ.

В случае представления плательщиком декларации, заполненной с нарушением требований ст. 49 НКУ, налоговый орган обязан направить такому налогоплательщику письменное уведомление с указанием причин отказа:

- в течение пяти рабочих дней со дня получения декларации по почте (в том числе электронной);

- в течение трех рабочих дней со дня получения декларации лично от плательщика или его представителя (письмо от 30.04.2013 г. № 938/Т/99-99-17-02-01-14).


По материалам: ЛИГА:ЗАКОН
Просмотров: 199 | Добавил: Сентябрь | Дата: 06.06.2013 | Комментарии (0)

Національний банк
Лист
"Щодо оформлення видаткового касового ордера підприємством"
від 22.04.2013 N 11-117/1363/4874

Розглядаючи нюанси оформлення видаткового касового ордера підприємством Нацбанк зазначив, що у касових ордерах, які оформляються на загальну суму проведених підприємством касових операцій (у тому числі видача готівки за видатковими відомостями), реквізит "Одержав" (у видатковому касовому ордері), в якому зазначається сума готівки, не заповнюється.

В цьому випадку може не заповнюватися і реквізит "Підпис одержувача", оскільки одержувачі готівки проставляють свої підписи про отримання у видатковій відомості.


По материалам: ЛИГА:ЗАКОН
Просмотров: 218 | Добавил: Сентябрь | Дата: 06.06.2013 | Комментарии (0)

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Июнь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Цены на топливо
Статистика

Архив записей
Rambler's Top100
Copyright MyCorp © 2019 |